rebelde-fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
rebelde-fans

svi ljubitelji rbd-a pisite...!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 narukvice.lanchici.... RBD

Ići dole 
+2
mina_rbd
tijana-anahi
6 posters
AutorPoruka
tijana-anahi




Broj poruka : 3
Datum upisa : 22.10.2008

narukvice.lanchici.... RBD Empty
PočaljiNaslov: narukvice.lanchici.... RBD   narukvice.lanchici.... RBD Icon_minitimeSre Okt 22, 2008 11:01 pm

Da li vam se sviđaju.
narukvice.lanchici.... RBD 2du-DSC036

Evo još slika.

Imam ih dosta pa ako neko želi,
neka se javi na pp. (samo za članove)

[url=http://www.Slikomat.com/slika/3197491.htm]narukvice.lanchici.... RBD Vc2-DSC036


Poslednji izmenio tijana-anahi dana Pon Okt 27, 2008 5:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
tijana-anahi




Broj poruka : 3
Datum upisa : 22.10.2008

narukvice.lanchici.... RBD Empty
PočaljiNaslov: Re: narukvice.lanchici.... RBD   narukvice.lanchici.... RBD Icon_minitimeSre Okt 22, 2008 11:02 pm

narukvice.lanchici.... RBD 8a8-DSC037
narukvice.lanchici.... RBD Nkr-DSC037
Nazad na vrh Ići dole
tijana-anahi




Broj poruka : 3
Datum upisa : 22.10.2008

narukvice.lanchici.... RBD Empty
PočaljiNaslov: Re: narukvice.lanchici.... RBD   narukvice.lanchici.... RBD Icon_minitimeSre Okt 22, 2008 11:02 pm

ima josh vishe narukvica, ali sam samo po nekoliko slikala!
natpisi su:ANAHI,DULCE MARIA,MAITE PERRONI,PONCHO,CHRISTOPHER,CHRISTIAN,NO PARES NUNCA DE SONAR,SALVAME,INALCANZABLE,ASI SOY YO,REBELDE,RBD,I DO...I DO BELIEVE IN FAIRIES,QUE DIFICIL ES SER YO, TRAUMADAS AYA,VONDY`S, I STILL BELIEVE,itd!
IMA I RBD lanchica i privezaka.
Nazad na vrh Ići dole
mina_rbd
Admin
mina_rbd


Broj poruka : 151
Godina : 28
Location : Belgrade
Datum upisa : 24.11.2007

narukvice.lanchici.... RBD Empty
PočaljiNaslov: Re: narukvice.lanchici.... RBD   narukvice.lanchici.... RBD Icon_minitimePon Nov 17, 2008 8:45 pm

jaoooo....odakle ti reci mi mooolim teee...?????
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebelde-fans.forumsr.com
stasa.d.m.




Broj poruka : 1
Datum upisa : 25.12.2008

narukvice.lanchici.... RBD Empty
PočaljiNaslov: Re: narukvice.lanchici.... RBD   narukvice.lanchici.... RBD Icon_minitimeČet Dec 25, 2008 12:50 am

kako mogu da ih dobijem???????????kupila bih swastakazi kako???odg.obv.stasa.d.m.
Nazad na vrh Ići dole
***JELENA***

***JELENA***


Broj poruka : 60
Datum upisa : 19.01.2009

narukvice.lanchici.... RBD Empty
PočaljiNaslov: Re: narukvice.lanchici.... RBD   narukvice.lanchici.... RBD Icon_minitimePon Jan 19, 2009 11:25 pm

super su narukvice!
Nazad na vrh Ići dole
...m@w@__mim@...




Broj poruka : 1
Datum upisa : 25.02.2009

narukvice.lanchici.... RBD Empty
PočaljiNaslov: Re: narukvice.lanchici.... RBD   narukvice.lanchici.... RBD Icon_minitimeSre Feb 25, 2009 4:23 pm

jaoo da je i meni otkud ti toliko da je meni bar jednu narukvnicu da bar.... al nemam ni jednu..
Nazad na vrh Ići dole
dulce_fun_4ever

dulce_fun_4ever


Broj poruka : 28
Datum upisa : 12.04.2009

narukvice.lanchici.... RBD Empty
PočaljiNaslov: Re: narukvice.lanchici.... RBD   narukvice.lanchici.... RBD Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 11:49 am

ja imam sve ogrlice rbd mislim di su posebno!!imam duplu may i sve ostalo po jednu!najviše nosim anny samu i ul samu a nekad ih zajedno!to nemam ni jednu narukvicu.di se to kupi.ja nemam n majicu na rbd niništa ništa zato šta sam iz grvatske a tu nema ni albuma još kad je tek počeloprenosit rbd!nadam se da če jednog dana i ode to sve doć!ali oni u hrvatsku nikad neće doć jer su se raspali!!!!!!!!!!!!neeeeeeeeee!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





narukvice.lanchici.... RBD Empty
PočaljiNaslov: Re: narukvice.lanchici.... RBD   narukvice.lanchici.... RBD Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
narukvice.lanchici.... RBD
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
rebelde-fans :: RBD & Rebelde :: RBD-
Skoči na: