rebelde-fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
rebelde-fans

svi ljubitelji rbd-a pisite...!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Super su..ali...jaooo

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
joda

joda


Broj poruka : 11
Godina : 26
Datum upisa : 15.05.2009

Super su..ali...jaooo Empty
PočaljiNaslov: Super su..ali...jaooo   Super su..ali...jaooo Icon_minitimePet Maj 15, 2009 10:16 pm

RBD je najbolji!!!super su.naj je anahi!ali ja sam procitala na netu(ne znam da li je tacno)da se RBD raspada...pise da svako hoce da zapocne solo karijeru i da ce se oprostajna turneja odrzati u oktobru ili novembru a zadnji zajednicki film ce snimiti u decembru...ako je ovo istina....jaooooo...ja ne znam sta cu...pa...obozavam ih Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad samo se nadam da je to neko provalio bounce
Nazad na vrh Ići dole
Sofija

Sofija


Broj poruka : 5
Datum upisa : 11.05.2009

Super su..ali...jaooo Empty
PočaljiNaslov: Re: Super su..ali...jaooo   Super su..ali...jaooo Icon_minitimeNed Maj 17, 2009 7:54 pm

Odkada se on vec raspao
Nazad na vrh Ići dole
joda

joda


Broj poruka : 11
Godina : 26
Datum upisa : 15.05.2009

Super su..ali...jaooo Empty
PočaljiNaslov: Re: Super su..ali...jaooo   Super su..ali...jaooo Icon_minitimePon Maj 18, 2009 6:32 pm

Znaci...ne pjevaju vise zajedno Sad Sad Sad BAS MI JE ZAO....a pjesme su im tako dobre..steta.jbg.pozz
Nazad na vrh Ići dole
Ranky96

Ranky96


Broj poruka : 15
Godina : 28
Location : Arandjelovac
Datum upisa : 28.05.2009

Super su..ali...jaooo Empty
PočaljiNaslov: Re: Super su..ali...jaooo   Super su..ali...jaooo Icon_minitimePet Maj 29, 2009 12:24 pm

Nisu vise zajedno, ali su zapoceli solo karijere... Ucker je izdao skrije solo album... Prelepe su mu pesme... <3
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com
Sofija

Sofija


Broj poruka : 5
Datum upisa : 11.05.2009

Super su..ali...jaooo Empty
PočaljiNaslov: Re: Super su..ali...jaooo   Super su..ali...jaooo Icon_minitimePet Maj 29, 2009 12:55 pm

axa
Nazad na vrh Ići dole
...ANAHI...

...ANAHI...


Broj poruka : 9
Location : sa rbd na bini...
Datum upisa : 16.08.2009

Super su..ali...jaooo Empty
PočaljiNaslov: Re: Super su..ali...jaooo   Super su..ali...jaooo Icon_minitimeNed Avg 23, 2009 12:32 am

nadam se da nije istina...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Super su..ali...jaooo Empty
PočaljiNaslov: Re: Super su..ali...jaooo   Super su..ali...jaooo Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Super su..ali...jaooo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
rebelde-fans :: WeLcOmE! :: RBD forum-
Skoči na: